Redukční ventily


jste zde: úvodní » Naše produkty » Redukční ventily


Bombičky CO2

Bombičky CO2 Určeno pro sifonové láhve, vratné. Náplň 8g. Více v E shopu.

více detailů

Náhradní díly

Náhradní díly Slouží k opravám redukčních ventilů firmy DSI, MM, HIWI, CELLI a ODL. Jednotlivé dily jsou do redukčních ventilů lepené. Pokud máte nefunkční redukční ventily můžete je zaslat na naší firmu Happy a mi Vám je se zárukou opravíme.

více detailů

Rozbočovače (rozdělovače) tlačných medii

Rozbočovače (rozdělovače) tlačných medii Rozdělovače možno upravit podle přání, buď ukončené vývodem 7mm nebo 5/8" závitem. Rozbočovače se připojují za redukční ventil (do okruhu provozního tlaku). Možno jím rozdělovat vzduch. CO2 nebo N2. Velké praktické využití mají v minipivovarech.

více detailů

Redukční ventil na směsné plyny a N2

Redukční ventil na směsné plyny a N2 Redukční ventil na směsné plyný (biogun). vhodný pro čepování piva nebo N2 pro čepování vína. Redukční ventily se vyrábí pro provozní tlak 3 bary. Jsou ukončeny vývody 5/8" nebo 3/4".

více detailů

Redukční ventil na kysličník uhličitý CO2

Redukční ventil na kysličník uhličitý CO2 Redukční ventil CO2 používáme k tlakování nápojů, převážně nealkoholických. Redukční ventily se vyrábí pro tlak 3 bary nebo 7 barů. Výstupní závity 3/4" nebo 5/8". Možnost i dvou vývodů.

více detailů

Meziregulační ventil, pro všechny druhy plynů a vzduch

Meziregulační ventil, pro všechny druhy plynů a vzduch Meziregulační nebo redukční ventil nám slouží ke snížení již redukovaného tlaku. Jeho praktické využití je u několika druhů nápojů. Každý nápoj totiž potřebuje svůj specialní tlak, tak aby se dal dobře čepovat.

více detailů

© Všechna práva vyhrazena HAPPY DM Grup s.r.o. - výčepní zařízení, partneři

tvorba stránek Antstudio.cz