Spojovací materiál


jste zde: úvodní » Naše produkty » Spojovací materiál


matice

matice Matice jsou vyrobeny z mosazi s povrchovou úpravou chromování. Používají se k pevným spojům u narážecích hlavic, redukčních ventilů a výčepních kohoutů.

více detailů

vývody mosaz

vývody mosaz Jednotlivé vývody jsou osazeny plochým těsněním. Možno použít pro všechny druhy narážecích hlavic, výčepních kohoutů a redukčních ventilů. Nezapomenout na matice.

více detailů

vývody nerezové

vývody nerezové Nerezové vývody, jejich využití je převážné v minipivovarech na rozvodech plynů a při rozvodech piva v tankovnách.

více detailů

JG spojky

JG spojky John Guest spojky slouží k rychlému propojování armatur (narážecích hlavic, redukčních ventilů a výčepních kohoutů). Žádné nahřívání hadic, žádné svorky.

více detailů

Hadice

Hadice V prodeji jsou dva druhy hadic. Hadice na JG spojky 6,7 x 9,5mm. Propojujeme s nimi narážecí hlavice, výčepní kohouty a redukční ventily. Jedná se o pevnou tvrdou hadici, velmi špatně se nahřívá a na šroubovací vývody skoro nepoužitelná. Druhá měká hadice REHAU se používá na kovové vývody...

více detailů

plastové spojky

plastové spojky Jejich využití je možné pouze u měkčených hadic REHAU. Pokud se někdo rozhodne použít k redukčním ventilům, naražecím halvicím a výčepním kohoutům

více detailů

© Všechna práva vyhrazena HAPPY DM Grup s.r.o. - výčepní zařízení, partneři

tvorba stránek Antstudio.cz