SPOJOVACÍ MATERIÁL

Matice​

Matice jsou vyrobeny z mosazi s povrchovou úpravou chromování. Používají se k pevným spojům u narážecích hlavic, redukčních ventilů a výčepních kohoutů.

Vývody mosazné

Jednotlivé vývody jsou osazeny plochým těsněním. Možno použít pro všechny druhy narážecích hlavic, výčepních kohoutů a redukčních ventilů. Nezapomenout na matice.

Vývody nerezové

Nerezové vývody, jejich využití je převážné v minipivovarech na rozvodech plynů a při rozvodech piva v tankovnách.

JG spojky

John Guest spojky slouží k rychlému propojování armatur (narážecích hlavic, redukčních ventilů a výčepních kohoutů). Žádné nahřívání hadic, žádné svorky.

Hadice

V prodeji jsou dva druhy hadic. Hadice na JG spojky 6,7 x 9,5mm. Propojujeme s nimi narážecí hlavice, výčepní kohouty a redukční ventily. Jedná se o pevnou tvrdou hadici, velmi špatně se nahřívá a na šroubovací vývody skoro nepoužitelná.

Druhá měkká hadice REHAU se používá na kovové vývody utažené maticí. Na JG spojky nepoužitelná. Perfektní na pohyblivé vedení, třeba u chladičů nápojů (pokud jsou opatřeny vývody 5/8″) nebo redukčních ventilů (od bomby k narážecí hlavici.)

Plastové spojky

Jejich využití je možné pouze u měkčených hadic REHAU. Pokud se někdo rozhodne použít k redukčním ventilům, narážecím hlavicím a výčepním kohoutům

Rolovat nahoru